Wszechstronne opakowania kartonowe - zobacz więcej na ten temat!

Posted on 21/09/2018 7:17am

Opakowania tekturowe towarzyszą nam w wielu sferach życia. Co więcej - są ekologiczne, bezpieczne nie stanowią zagrożenia dla środowiska, nie zanieczyszczają go.


Mogą być w całości poddawane procesowi recyklingu.


Trudno się zatem dziwić, że cieszą się nieprzerwanym od lat popytem. Ich wziętość nie spada, a nawet wręcz przeciwnie - wzrasta. Obecnie omawiany typ opakowania sprawdzi się rewelacyjnie w sprzedaży wysyłkowej. Do opakowania z kartonu włożyć możesz zakupiony przez konkretnego klienta towar po czym wysłać go bez lęków, iż w trakcie przesyłki ulegnie uszkodzeniu. Piękne pudełka dekoracyjne stosowane są ponad to do przekazywania podarunków (Bochem - tektury faliste). Tektura falista składa się z zewnętrznego papieru oraz warstwy pofalowanej. Dwuwarstwowe kartonowe rolki są jednym z niezawodnych, będąc równolegle jednym z w największym stopniu powszechnych metod ochrony.


bramki obrotowe na lotnisku
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
dokumenty podatkowe
Author: C x 2
Source: http://www.flickr.com


Wszechstronność wyrobu wypływa z faktu, iż pochodzi on w stu procentach z recyklingu oraz jest w 100% przetwarzany, spełniając ostre kryteria w nowoczesnym środowisku opakowaniowym. Karton (bestem.com.pl/ > oceń nasz profil http://www.vincent.pl jest materiałem, który powstaje z wielu warstw papierniczej masy. Minimum to dwie warstewki papierniczej masy. Wyrobienie takowej masy jest realne przy zastosowaniu właściwych półproduktów - są to zazwyczaj makulatura, ścier drzewny czy szmaty . Tektura falista powinna mieć stosowne parametry o czym doskonale wie producent opakowań tekturowych.


Takim podstawowym parametrem, który jest nadzwyczaj ważny będzie gramatura. Ażeby oddać do użycia konkretną tekturę falistą, powinna ona właśnie posiadać właściwą gramaturę.

Tags: PIT, pudełka, produkt