Solidne i odporne patelnie teflonowe oraz indukcyjne - fenomenalne do Twojej kuchni

Posted on 21/06/2018 5:17pm

W trakcie gotowania naturalnie ochoczo korzystamy z porządnych i mocnych garnków i patelni. Dzięki temu gotowanie staje się o wiele prostsze, i także przyjemniejsze. Dobierając zestawy garnków oraz patelni warto więc sięgać po artykuły pochodzące od przykładnych i zalecanych marek, gdyż wówczas masz pewność, że charakteryzują się one wysoką jakością. Poza tym powinno się kupować garnki oraz patelnie wykonane z stabilnych materiałów, takie jak patelnie teflonowe czy także patelnie indukcyjne.


Patelnie indukcyjne zazwyczaj są wykonane z dobrej jakościowo stali nierdzewnej. Nadają się do stosowania praktycznie na wszystkich typach kuchenek, czy to gazowych bądź indukcyjnych. Cechują się wyjątkową odpornością, bezproblemowo można je wyczyścić - bez problemu można myć je w zmywarce. Mało tego posiadają częstokroć stalowe albo aluminiowe dno i ceramiczne pokrycie, dzięki czemu potrawy nie przypalają się.

Takie patelnie indukcyjne w dodatku przyswajają ciepło, na dodatek charakteryzują się wytrzymałością na rozmaite uszkodzenia, nie można także zapomnieć o użytecznej, ergonomicznej rączce. Bezspornie w Twojej kuchni nie może zabraknąć takiej patelni.

Wiele dobrego można też powiedzieć na temat patelni teflonowych . Dzisiaj patelnie teflonowe cieszą się wielką, coraz większą popularnością, albowiem podobnie jak w przypadku patelni indukcyjnych są wykonane nadzwyczaj solidnie i trwale. Powłoka teflonowa powoduje, iż potrawy przyrządza się faktycznie bez trudności, możesz być przekonany, że na takiej patelni nic się nie przypali, nie będziesz mieć dodatkowo żadnego kłopotu z jej wyczyszczeniem.


patelnia
Author: Scanpan
Source: Scanpan
Teflon to powłoka, jaka nie jest szkodliwa dla zdrowia, w przeciwieństwie do wielu innych typów patelni nie zawiera szkodliwych substancji mogących ujemnie wpłynąć na nasze zdrowie. Patelnie teflonowe są więc całkowicie bezpieczne, dlatego jest to kolejna wartość zachęcająca do korzystania z owych towarów. Są również niezmiernie odporne na przeróżne uszkodzenia.

Tags: garnki, wykonane, stworzone, sporządzone