Reklama outdoorowa - warianty i nośniki tego rodzaju reklamy

Posted on 27/11/2017 10:03am

Nośniki reklamy outdoorowej to m.in. systemowe powierzchnie promocyjne o różnorodnych wymiarach, panele naścienne, filary reklamowe, citylighty, itp.. Nośniki reklamy outdoorowej dzieli ze względu na wielkość jak też rodzaj oferowanej nawierzchni. W naszym kraju dużą wziętością cieszą się billboardy o formatach 6x3 m.


bilboard
Author: David
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach istnieje wiele nośników reklamy outdoorowej, dzięki którym możemy dotrzeć do odbiorcy. Formy reklamy typu outdoor powinny zostać dopasowane do punktu w którym znajduje się reklama w taki sposób, by była ona w największym stopniu przystępna i widoczna. Nośniki reklamy (łącze) zewnętrznej, które pełnić będą w pełni wymienione założenia to billboardy jak też tablice Ledowe.

Reklama typu outdoor w owych formach doceniana jest za dużą ilość jej odbiorców, wynikającą z lokalizacji tablic LED i billboardów w punktach publicznych, to jest centrach handlowych i instytucjach. Nie bez znaczenia jest także dobra widzialność owej formy reklamy, praktycznie o każdej porze i z dość znacznej odległości. Nie wszystkie nośniki reklamy zewnętrznej przynoszą dużą wolność w doborze treści oraz sposobu przekazywania treści reklamowych.

Najogromniejsze rezultaty rzecz jasna przynosi cała sieć podobnych reklam, porozstawianych w jak najbardziej ruchliwych miejscach. W jaki sposób wyszukać wykonawcę reklamy typu outdoor w swym mieście? Nic trudnego, starczy wpisać w wyszukiwarkę hasło: billboard Łódź, a otrzymamy prawie 162 000 rezultatów!

O ile baner będzie fachowo zrealizowany, nie ma potrzeby dodatkowego laminowania go w celu zabezpieczenia przed wilgocią bądź też promieniowaniem UVA. Firm realizujące opisywane banery udzielają na nie gwarancji do 5 lat. Takie firmy nierzadko nie tylko wykonują banery reklamowe, lecz na wyselekcjonowanym miejscu dokonują zamontowania oraz wykończenia banerów (rękawy, spawanie, oczkowanie). Dla zainteresowanych ofertą: http://billboardy-reklama.pl/billboardy-lodz.html (http://billboardy-reklama.pl/billboardy-lodz.html).


bilboard
Author: Jen
Source: http://www.flickr.com
Kiedy nie posiadamy swego projektu na baner reklamowy, można skorzystać z pomysłów firmy realizującej reklamę. Tablice reklamowe oraz billboardy to dobry sposób na dodatkowy zarobek, firmom reklamowym bowiem zależy na interesującym miejscu. Ładnie wykonane tablice mogą upiększyć miejską przestrzeń, czasem przesłonić pewne nieinteresujące punkty.

Tags: sieć, tablice, Powierzchnie