Ramiączka zrzuć, czyli w poszukiwaniu odpowiedniego upominku, bo w życiu każdego mężczyzny przychodzi taki moment, że musi kupić swojej kobiecie biustonosz.

Posted on 13/03/2019 10:49am

Okazji do obsypywania prezentami jest mnóstwo. Gdy nasze kobiety nie mają już gdzie składować bransoletek a słodycze sprawiają że tyją. Musimy pomyśleć nad oryginalnym świątecznym prezentem. Figi powinny być intrygującym podarunkiem dla naszej umiłowanej partnerki.


biustonosz
Author: Treacle Tart
Source: http://www.flickr.com
Kupno damskiej bielizny to nie jest prosta sprawa. Poza problemem wpasowania się w fason, jest ponadto sprawa wielkości, wykroju, ładunku informacji, jaki przyniesie ze sobą taki prezent. Stawiając na stronę praktyczną , trzeba pokombinować nad zakupem "bezramiączkowca" (zobacz nasze typy na 2015).


Po Mikołaju okres zabawy sylwestrowej. Nic tak nie zmienia samopoczucia jak cudowna suknia wieczorowa bez pleców – dlatego elegancki "bezramiączkowiec" powinien być najbezpieczniejszą z możliwych wyjść – dodatkowo zmysłowy bukiet perfum i wielkie wyjście będzie znakomite. Latem ramiączka są na cenzurowanym. Na odkrytych ramionach, odpowiedni "bezramiączkowiec", musi być idealnym wyborem.


biustonosz
Author: Treacle Tart
Source: http://www.flickr.com
Biustonosz bez ramiączek nadaje się na oficjalne wyjście, do bluzek, letnich topów i sukienek z wiązaniem na szyi oraz wszelkiego rodzaju wycięć. Dokądkolwiek się wybierzecie, podróżowanie nie będzie kłopotem, ponieważ najbardziej realnym wyjściem jest w tym przypadku bardotka.

Biustonosze o kroju strapless najlepiej prezentują się na figurze o drobnej górnej części ciała i u pań o wyższym wzroście - . Dekolty pań w dobrze dobranym staniku bez ramiączek, pozwalają pięknie zaprezentować biust. A dzięki temu odwrócić uwagę chociażby od szerokich bioder. Przyda się więc twojej przyjaciółce, jeśli będzie chciała poprawić nieco proporcje sylwetki.

Tags: sylwetka, bluzka