Pupil w mieszkaniu – jakim sposobem przygotować się na przybycie nowiutkiego lokatora?

Posted on 17/01/2019 7:32am

Stosowne przygotowanie a także zabezpieczenie domu jest równie ważne, niezależnie od tego, czy zamieszka w nim kociak czy szczenię, który nie poznał jeszcze prawideł obowiązujących go w nowiutkim miejscu zamieszkania.


książki na półce
Author: Tom Page
Source: http://www.flickr.com


Ze względu na zwiększoną ciekawość świata u szczeniąt, mogą zetknąć się one z większą liczbą możliwych zagrożeń.

Po więcej informacji serdecznie zapraszam na (http://nieruchomosci.dominplus.pl/) tęstronę internetową. Nie wahaj się - poszerz swoją wiedzę na temat omówiony w tekście.

Pamiętajmy jednakże, iż potrzeba badań nieznanego środowiska jest zwyczajnym postępowaniem każdego psa, niezależnie od jego wieku. Sprawdźmy zatem, czy powierzchnia w mieszkaniu będzie bezpieczna dla nowiutkiego mieszkańca. Z otoczenia, w którym będzie przebywał pies, powinniśmy usunąć niewielkie obiekty, jak dla przykładu sznurki, kredki, kawałki papieru, zabawki dzieciaków, których połknięcie zagrażałoby zadławieniem. Zwróćmy uwagę na przedmioty niestabilne. Rozentuzjazmowany pies z łatwością strąci nasz ukochany wazon zahaczając ogonkiem o chwiejący się stolik albo rozniesie w pył kolekcję porcelanowych posążków wpadając z rozpędem w regał, na jakim są ustawione. Nie zapominajmy także o niebezpieczeństwie uduszenia. Linki do zaciągania rolet nie powinny wisieć luzem. Możesz przytwierdzić je do ściany z pomocą taśmy samoprzylepnej albo podwiązać na tyle krótko, aby znalazły się poza zasięgiem zwierzaka. Należy również bardzo uważać na odsłonięte przewody elektryczne, które mogą zostać przegryzione. Kontrolujmy również dostęp do okna, balkonu a także schodków.

Czy chcesz bardziej zbadać opisywany na tej stronie wątek? Jeśli tak, bez obawy kliknij tutaj, by zobaczyć więcej info (https://www.technicsystem.pl/pl/przeglady-okresowe-regalow-1)!

Zobacz całą ofertę produkt z .


Kup także żwirek drewniany dla kota, o ile nowym lokatorem ma być kociak.
Przygotujmy dwie miseczki - jedną na picie, drugą na jadło. Znakomitym wyborem jest karma dla psów Bosch-(dowiedz się więcej).

Tags: kot, dzieci, jedzenie, domu, kotek