Projektowanie biletów wizytowych nie musi kosztować dużo

Posted on 21/06/2018 5:45pm

Dzisiaj wizytówki są nieodłączną częścią reklamy. Bilet wizytowy służy do przekazania i zachowania danych adresowych i znamiennie ułatwia kontakty interpersonalne. Jest nieodzownym składnikiem w pracy i życiu towarzyskim.Przystępna wizytówka to taka, która pozwala ustalić kogo reprezentuje i jak się z tą osobą skontaktować. Przy zgromadzeniach firmowych wizytówki wymienia się zazwyczaj na początku zebrania, przy towarzyskich na zakończenie spotkania. Logicznym motywowaniem owej reguły jest fakt, że przy zebraniu służbowym najlepiej na samym początku określić tytuły i hierarchię osób, które się spotykają, co ułatwi porozumiewanie się i bieg zebrania.


wizytówki
Author: Sean MacEntee
Source: http://www.flickr.com
Zasadą jest, że wizytówki budowlane powinny mieścić imię i nazwisko, pod spodem zajmowane funkcje, w dolnych rogach wizytówki nazwę i adres lokalizacji przedsiębiorstwa, także numery telefonów i adres e-mail - każda firma budowlana powinna mieć wizytówki (oceń). Logo firmy zamieszcza się albo w środku wizytówki, ponad imieniem i nazwiskiem, ewentualnie przy danych adresowych. Wizytówka biznesowa winna być drukowana na jednej stronie, na sztywnym kartoniku, najlepiej białym. Strona zadrukowana wizytówki (drukowanie wizytówek) może mieć fakturę prostą, bądź porowatą, ozdobną, ale nie zwracającą zanadto uwagi. Strona spodnia powinna być pusta, albowiem wykorzystuje się ją do przypuszczalnej korespondencji, bądź zapisania wiadomości poświęconych dla postaci zamieniających wizytówki.

Warto pamiętać o wizytówkach elektronicznych, automatycznie dodawanych do e-maili. To użyteczna postać przypominania swoich firmowych danych. Nie wypada łączyć na wizytówce danych połączonych zawodem z prywatnymi. Są jednak sytuacje specjalne, gdy ktoś posługuje się danymi własnymi w celach zawodowych.


Wizytówki taxi, czy doktora może scalać te składniki, albowiem akcentuje, że osoby mogą być osiągalne w każdej chwili - . Dane na bilecie wizytowym winny być drukowane jednym zabarwieniem, najczęściej jest to czarny, czasem granatowy, względnie ciemnoszary.Dobrze wydrukowana wizytówka musi być przede wszystkim jasna, odpowiednio sporządzona, schludna. Nie jest w dobrym stylu także rozdawanie swoich biletów wizytowych wszędzie, ani dostarczenie jednej osobie paru wizytówek.

Tags: wizytówki, reklamy, dane