Podarunek dla amatora małej czarnej

Posted on 18/09/2018 12:14pm

Wielu ludzi nie zacznie dnia od kubka czarnej i aromatycznej kawy. Ten gorący napój skutecznie potrafi postawić na nogi każdego, kto ma problemy z wczesnym wstawaniem. Jak najbardziej nie brakuje również miłośników latte, którzy chcieliby wypróbować coś nowego.

Nowe smaki

Mocne espresso, które w kilka chwil jest w stanie skutecznie przegonić senność i zmęczenie, należy do najbardziej popularnych rodzajów kawy (http://goodcaffeine.pl/serwis-delonghi-wroclaw/), jednakże nie każdemu odpowiada tak intensywny smak. Wielu ludzi potrafi go nieco złagodzić poprzez dolanie mleka, a wśród kawoszy nie brakuje i takich osób, które cenią sobie przede wszystkim pyszne latte. Jeśli chciałbyś sprawić prezent komuś, kto nie ogranicza się tylko do jednego rodzaju parzenia kawy, możesz podarować mu profesjonalny ekspres. Będzie to większy wydatek, dlatego jest to atrakcyjny pomysł na prezent np. z okazji ślubu. Jeżeli nie posiadasz odpowiednich funduszy, a okazja również nie wymaga drogocennego upominku, nie mniej dobrze sprawdzi się książka o metodach parzenia kawy, jak też… sama kawa. Postaraj się wówczas, żeby była ona wyjątkowa – może to być kawa aromatyzowana, albo z wyższej półki. Obdarowana osoba niewątpliwie ucieszy się z tego typu prezentu i chętnie wypróbuje nowe smaki.Przerwa na kawę
Author: Sokoban CN
Source: http://www.flickr.com
A może gadżet?

Współcześnie coraz bardziej popularne stają się inne od tych tradycyjnych sposoby parzenia kawy. Oprócz ekspresu, czy spotykanej często kawy po turecku, możemy też wykorzystać tzw. drippery czy podobne naczynia umożliwiające otrzymać nieco odmienny smak kawy. Jeżeli zamierzasz podarować miłośnikowi małej czarnej coś atrakcyjnego, poszukaj właśnie takich naczyń czy też podobnych gadżetów – np. firmy Hario, której produkty znaleźć można w sklepach online- Dobrym przykładem interesującego gadżetu jest KeepCup, a więc wykonany z tworzywa sztucznego kubeczek, który można poddać recyclingowi i który w zamierzeniu twórców ma zastąpić standardowe kubki. Zobacz sam termiczny kubek do kawy. Liczne kolory do wyboru, wygoda użytkowania i możliwość czyszczenia w zmywarce sprawia, że KeepCup z pewnością spodoba się niejednemu amatorkeepcupy. Takie produkty oferuje np. wspomniana już firma Hario. Z pewnością przydadzą się osobom, które rano w pośpiechu nie mogą spokojnie napić się kawy i chcą mieć pod ręką praktyczny i wygodny kubek z zamknięciem.

Tags: gadżet, kawa, ekspres