Nietypowe sposoby na reklamę swojego lokalu czyli jak można w praktyce wykorzystywać reklamę wifi.

Posted on 08/07/2019 7:18am

Współczesne czasy są coraz bardziej opanowane przez elektronikę i media społecznościowe. Ze smartfonów korzysta już ponad połowa Polaków, nie tylko do dzwonienia, lecz również do przeglądania internetu i rozmawiania ze znajomymi za pomocą mediów społecznościowych. Dlatego też bardzo często zaczynają się pojawiać zakusy, aby aktywność tę i używanie smartfonów wykorzystać w promocji i reklamie. Między innymi umożliwia to wifi marketing, bardzo chętnie wykorzystywany w najróżniejszych lokalach i restauracjach.

restauracja
Author: César
Source: http://www.flickr.com
W największym skrócie wifi reklama będzie polegać na tym, że będzie się udostępniać swoim klientom darmową możliwość dostępu do szybkiej sieci internetowej.

Jeśli interesuje Cię ten artykuł, kliknij bez wahania tutaj, ponieważ świetna treść (https://mojekrzesla.pl/na-produkcje/regaly-magazynowe.html) na pewno także jest godna polecenia.

Ale w zamian podczas logowania na przykład do Facebooka można takim klientom wyświetlić jakieś reklamy. Dodatkowo, tego typu marketingowe komunikaty można przekazywać także po opuszczeniu placówki, przez co zastosowania tego typu reklamy zaczynają bardzo rosnąć. Można w tym celu wykorzystywać typowe mailowe wiadomości, lecz również rozmaite społecznościowe media. Wiele lokali wykorzystuje również tę metodę do dostarcza swoim klientom informacji o różnego rodzaju obowiązujących kodach promocyjnych i rabatach. Polacy bardzo je lubią i chętnie z nich korzystają, tak więc zaoferowanie im po zalogowaniu jakiejś świetnej oferty może być niezwykle skuteczne. Dodatkowo taki marketing restauracji ma jeszcze jedną ważną zaletę. Dzięki danym, jakie zostawione zostaną po zalogowaniu, można się z klientami ponownie po jakimś czasie kontaktować.wifi w restauracji
Author: Cory Doctorow
Source: http://www.flickr.com
Przesłanie najnowszej propozycji po tygodniu czy miesiącu wiele osób skusi do tego, żeby ponownie odwiedzić dane miejsce. Budowanie takiej sprawdzonej grupy klientów jest bardzo ważne, gdyż to oni właśnie często będą odpowiadać za sporą część przychodów. Dzięki reklamie wifi koszty zdobycia nowych są znacznie mniejsze, niż przy tradycyjnych metodach, przy jednocześnie znacznie wyższej skuteczności. Wszystko wskazuje na to, że reklamowy rynek będzie się również w tym kierunku rozwijał, ponieważ zaprezentowane rozwiązania dają naprawdę sporo.

Tags: reklama, klient, oferta, media społecznościowe