NamiotyNajlepsze wyposażenie promocyjne dla firm

Posted on 29/04/2019 7:22am

Oferowane namioty reklamowe są ogromne, łatwe w obsłudze i transporcie, a przy tym uniwersalne w użyciu. Są doskonałym nośnikiem przekazu reklamowego.Na każdym namiocie, można wykonać logo przedsiębiorstwa, grafikę lub hasło reklamowe.Dzięki temu namioty reklamowe będą w prosty sposób zwracać uwagę na komunikat reklamowy czyniąc, że większa liczba ewentualnych klientów zwróci uwagę na proponowane usługi i towary. Brak problemów z transportem a oprócz tego szerokie możliwości dopasowania do potrzeb sprawiają, że ten rodzaj namiotów cieszy się dużą popularnością.


targi
Author: Times Square Public Relations
Source: Times Square Public Relations
Namioty reklamowe występują są w wielu|różnorakich rozmiarach i szerokiej palecie kolorów. Kolorystyka poszycia oraz ścian bocznych jest niezwykle ważna, zazwyczaj wtedy kiedy chce się dopasować stoisko do barw firmowych albo logo.

Wysokość namiotu po otworzeniu to zazwyczaj 180 cm, lecz istnieje możliwość dostosowania tego wymiaru, jak i wymiaru podstawy, do indywidualnych potrzeb klienta. Pokrycie namiotu jest wykonane z tkaniny poliestrowej, podwójnie zabezpieczanej. Na indywidualne życzenie kontrahenta istnieje możliwość wstawienia okienek w bocznych ścianach oraz drzwi.Za sprawą swojej solidnej konstrukcji produkowane namioty reklamowe są świetnym rozwiązaniem dla osób praktycznych, ceniących sobie solidność i funkcjonalność. Namioty posiadają bardzo stabilną konstrukcję i mogą posłużyć również jako stoiska handlowe lub gastronomiczne.Namioty reklamowe idealnie sprawdzają się na imprezach w plenerze - są lekkie w konstrukcji i łatwe w instalacji. Namioty zbudowane są również z wysokiej jakości tkanin pokryciowych, co czyni je wyjątkowo odpornymi na warunki pogodowe.

Namioty reklamowe występują w trzech wariantach stelaża. Stelaż stalowywykonany jest w całości ze stali cynkowanej.Stelaże alu-mix wykonane są z aluminium,w których znajdują się specjalnie zaprojektowane wzmocnienia, co powiększa ich trwałość. Podnóżki namiotu skonstruowane są ze stali cynkowanej, tak jak w przypadku namiotu stalowego. Stelaże aluminium, posiadają taką samą konstrukcję jak stelaże alu-mix, lecz prócz tego podnóżki namiotu zrobione są ze specjalnie zaprojektowanych profili z aluminium.

Ta nowa publikacja (http://punktrehabilitacji.pl/) jest bardzo ciekawa i jeśli poszukujesz większą ilość danych na omawianą tu problematykę, to znajdziesz je tu.

To najlżejsza wersja stelaża.

Tags: firmy, reklama, namioty