Każdy przedsiębiorca powinien szukać możliwości, aby rozwinąć bardziej swoją firmę. Na szczęście istnieją ku temu przesłanki

Posted on 12/01/2018 8:33am

Ażeby móc rozwijać swoją działalność, w aktualnych czasach niezbędna jest cała masa pomysłów, ale tylko tego typu, które gwarantują prawdziwe korzyści. Co bowiem po tym, kiedy mamy ciekawe i efektowne pomysły, które kompletnie nie zapewniają rezultatów, czyli dochodów. Stale więc powinniśmy poszukiwać najbardziej odpowiednich metod na to, aby rozwinąć swoją firmę, to tak naprawdę świadczy o tym, że posuwamy się do przodu, nie stoimy w miejscu, co więcej nie cofamy się do tyłu.

transport kolejowy
Author: Train Photos
Source: http://www.flickr.com
Całe szczęście czasem zauważalne są możliwości, jakie są dla nas jak ulał. W ostatnim czasie wielu zelektryzowała informacja o wielkiej inicjatywie, a konkretniej transport kolejowy z Chin do Polski. Nie trzeba nawet tłumaczyć, czemu jest to tak istotne dla wielu przedsiębiorców, bo Chiny to aktualnie jedno z najbardziej uprzemysłowionych państw świata, które rozwija się w niezwykłym tempie - polecam transport (kontynuuj) kolejowy z Chin. Robienie interesów z firmami z Chin, to duża szansa na lepsze rezultaty. Dzięki takiemu transportowi to faktycznie staje się realne.

Plany są rzeczywiście ambitne, czyli rozbudowa tak zwanego suchego portu w Małaszewiczach przy granicy białoruskiej, dzięki temu możliwa będzie obsługa trzystu pociągów na rok. Jak uważają w PKP, transport kolejowy między Chinami, a Polską, to bez wątpienia same pozytywy. Ma to wielkie znaczenie w przewożeniu różnorodnych ładunków, a konkretnie ubrań i elektroniki. Jak na rynek wchodzą nowości, to producentom na pewno zależy, aby trafiły one jak najbardziej błyskawicznie do klienta. Taki transport z Chin do Polski będzie trwał maksymalnie czternaście dni, podczas gdy transport - (zobacz dodatkowe info) morski to więcej niż trzydzieści pięć dni. Na początku na tej trasie są w planach 3 pociągi tygodniowo, lecz ich liczba ma się zwiększać.Faktycznie zyska na tym cała polska gospodarka. Pierwsi do korzystania z tej możliwości będą polscy odbiorcy chińskich towarów, lecz to ogólnie znacząca szansa dla naszych rodzimych eksporterów. Obecnie transport chińskich przedmiotów do Europy zdominowany jest przez statki, a tylko 3,5 procent eksportu przybywa do Unii Europejskiej za pośrednictwem kolei. Jak więc widzimy, jest tu kwestia mająca związek z niewykorzystanym potencjałem.

Tags: działalność, gospodarka, Transport kolejowy