Jaka powinna być bielizna? Wspaniała, ponętna czy wygodna? A może każda z tych podpowiedzi jest właściwa?

Posted on 04/11/2022 8:10am

Czasem to, co niedostrzegalne ma najbardziej znaczny wpływ na naszą swobodę i sposób bycia. W ten sposób z pewnością jesteśmy w stanie powiedzieć o kobiecej bieliźnie. Chociaż niewidoczna to rozpala zmysły u męskiej części populacji, choć może wyglądać pięknie, prezentować się wspaniale na naszych ciałach, to może być jednocześnie niewygodna. To raczej bez sensu kupować ładną bieliznę, lecz całkowicie niewygodną. Dlatego tak ważny jest odpowiedni wybór, tak ażeby nasza bielizna była interesującym dodatkiem do naszego ubioru, a nie utrudniającym funkcjonowanie balastem.
bielizna
Author: RESERVED
Source: RESERVED
Na szczęście wie o tym większa ilość kobiet wybierając istotnie taką bieliznę, jaka nie tylko, iż jest seksowna, pięknie się prezentująca, to jest przede wszystkim komfortowa.

Czy chciałbyś zbadać wątek poruszony w tym artykule? Jeżeli się z tym zgadzasz, to czytaj w serwisie (http://www.skalnik.pl/gwarancja-dostepnosci) następne zajmujące treści.

Tak z pewnością można powiedzieć o biustonoszu bez ramiączek - . Ramiączka nie przeszkadzają, nie są widoczne, a co najistotniejsze czujemy się w pełni swobodnie i komfortowo. Innym ciekawym rozwiązaniem jest z pewnością balkonetka. To bardzo specjalny fason biustonosza, jego nazwa bierze się od angielskiego słowa balconette, czyli balkonik.

Nazwa tego biustonosza ma ciekawą historię, a jej trop wiedzie wprost do teatru. Otóż, mężczyzna, jaki zagląda w teatrze z balkonu w dół, nie może dostrzec kobiecego stanika. Biustonosz balkonetka podnosi piersi w górę, powodując, iż kontur biustu nie wychodzi poza obrys sylwetki widzianej z przodu. Balkonetkę można szyć wedle różnych krojów i jak nie trudno odgadnąć nadaje się zwłaszcza dla pań bogato obdarzonych przez naturę - do sklepu. Modelowy krój jednak jest klasyczny, ponieważ miseczka jest szyta z trzech części,
bielizna
Author: Bodylook.pl
Source: Bodylook.pl
natomiast ukośny szew prowadzi od wewnętrznego końca fiszbinu do ramiączka, dzięki czemu zbiera biust z boków. Co więcej, w rzeczywiście sporych balkonetkach, powyżej miseczki G producenci dość często kroją miseczkę z 4 części, gdzie jest też dodatkowy pionowy szew od strony pachy.
Są również inne sposoby na najbardziej trafnie dobraną bieliznę, lecz uwaga, każda z kobiet ma swoje subiektywne odczucia, każda też ma inny biust, więc wybierajmy bieliznę nie patrząc na piękne modelki w katalogach, a sprawdzając ją na sobie. Jedynie wtedy możemy być pewni, że wybierzemy coś najbardziej odpowiedniego, modnego, seksownego, ale co najważniejsze komfortowego. To gwarancja, że będziemy zadowolone z bielizny. Nie będzie dylematów, co ubrać, co mniej uwiera, bo każdy zestaw będzie odpowiedni.

Tags: bielizna, biustonosz, modelka, ubiór