Ekran z oświetleniem LED to idealne miejsce na reklamę produktów czy usług

Posted on 01/06/2019 7:30am

Marketing na telebimie z oświetleniem LED to innowacyjna, wydajna oraz skuteczna reklama, jaka przenika do szerokiej liczby ludzi. Oświetlenie LED jest energooszczędne, dzięki temu jest to też tania forma marketingu firm, organizacji czy też akcji promocyjnych, kampanii czy obywatelskich. A także jest możliwość efektywnie reklamować różne towary czy też usługi.

ekran led
Author: Medas-Media
Source: Medas-Media
Telebim Sosnowiec CH Plejada jest wybudowany przy ruchliwej ulicy, gdzie każdego dnia przejeżdża sporo samochodów. Ponadto jest usytuowany przy Centrum Handlowym C.H. Plejada, gdzie są luksusowe sklepy, a też hipermarket Carrefour. Wobec tego również jest na co dzień wielka cyrkulacja osób, którzy przychodząc do tego sklepu, mogą zauważyć tą reklamę. Ekran jest zauważalny z parkingu Centrum Handlowego, wobec tego zauważają go podobnie jak kierowcy jak i konsumenci tego sklepu. Dzięki oświetleniu LED reklama - sprawdź nasz biuletyn - dalej - jest zauważalna z wielkiej odległości, a też przez całą dobę. Telebim Sosnowiec CH Plejada posiada energooszczędne lampy, które oferuje długą wytrzymałość. Dzięki czemu marketing zamieszczony na ekranie nie jest nader drogą inwestycją. Skwer Kościuszki to jedno z ukochanych punktów do spacerowania dla podróżników i mieszkańców. Wobec tego to świetne miejsce na Telebim Gdynia Skwer Kościuszki.reklama w gdyni
Author: Maya-Anaïs Yataghène
Source: http://www.flickr.com
Reklamę w tym miejscu zobaczy każdy kto jest w tym miejscu na spacerze, lecz także jest to punkt, gdzie odbywają się festyny czy koncerty. Monitor z oświetleniem LED jest dostrzegalny z wielkiej odległości, przy skrzyżowaniu kluczowych ulic w głównym punkcie Śródmieścia. Telebim Gdynia Skwer Kościuszki to najlepsze zatem miejsce na marketing - Oświetlenie LED nie jedynie jest energooszczędne, lecz również proponuje dużą trwałość.

Nie wahaj się - więcej wiadomości czytaj pod adresem (http://www.pkpcs.pl/oferta/bocznice.html), który dla Ciebie przygotowaliśmy. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania - z chęcią na nie odpiszemy.

Reklama na telebimie w tym miejscu przede wszystkim przyciąga spojrzenie, więc to znakomite miejsce na reklamę produktów czy usług, a też wszystkich akcji czy też komunikatów.

Tags: ekran, kampania, reklama, marketing