Drewniane patyczki do lodów i szaszłyków niezbędnym artykułem w twojej kuchni

Posted on 20/06/2020 7:38am

Są takie przedmioty, które, mimo, że nieprzydatne każdego dnia, powinno się jednak trzymać w swojej szafce. Przykładem takiej rzeczy mogą być zapewne najrozmaitszego rodzaju patyczki.
Ówcześnie na rynku polskim dobrze działa parę przedsiębiorstw, specjalizujących się w wyrobach różnego typu patyczków.


patyczki do szaszłyków
Author: swimboy1
Do oferowanego przez nie zasobu zaliczają się: patyczki do lodów, patyczki do szaszłyków, patyczki ogrodowe, mieszadełka, patyczki do waty cukrowej, patyczki do flag, patyczki lekarskie i kosmetyczne. Tworzone zostają one przede wszystkim z najlepszej jakości drewna z brzozy i buku - patyczki od lodów od Wytwórni Patyczków do Szaszłyków i Lodów, Fyda Zdzisław.

Gdy uznasz, że opublikowane w tym artykule informacje są warte uwagi, sprawdź ponadto szczegóły w linku zamów pączki przez internet. Znajdziesz tam równie przydatne dane.

Dzięki nieposiadaniu zapachu przez tego typu drzewa, ale też składowi chemicznemu, tworzącemu się w trakcie procesu parzenia, przeniknięcie smaku czy zapachu drewna do żywności, staje się niemożliwe. Patyczki do lodów wytwarzane zostają w wielu formach: płaskich standardowych, płaskich – ósemek, płaskich – łyżeczek, okrągłych i płaskich z zaokrąglonymi zakończeniami - . Także ich wielkoścu mają kilka wariantów. Patyczki do szaszłyków wytwarzane są zaś w dwóch obowiązujących kształtach: płaskim i okrągłym. Mieszadła dzieli się ze względu na ich użycie, wobec tego jest możliwość zakupu mieszadeł do napojów lub farb i lakierów. Patyczki ogrodowe zaś dostępne są w rozmaitych wariantach kolorystycznych.

Szukasz ekstra treści, żeby poszerzyć swoją wiedzę na ten temat? Zachęcamy do następnego wpisu. Wyszukasz go na portalu (e-herbata.pl/) pod linkiem.

Dużym plusem patyczków wytwarzanych z drzewa jest zapewne to, że bywają o wiele bardziej ekologiczne niż popularne teraz patyczki plastikowe.


Warto wyposażyć się w komplety drewnianych patyczków. Nigdy nie można wiedzieć, kiedy przyjdzie nam chęć na zrobienie domowych lodów lub szaszłyków na grilla.

Tags: dom, gotowanie, firm