Dlaczego warto inwestować w reklamę na dużych wyświetlaczach? Jakie można wymienić plusy takiego rozwiązania?

Posted on 05/12/2018 7:19am

Trudno wyobrazić sobie współczesny świat bez reklamy. Reklama ma funkcję informacyjną oraz perswazyjną, ale przede wszystkim powinna wyróżniać z konkurencji. Rynek jest dość przesycony, wiele firm proponuje te same produkty, wiec musimy się w jakiś sposób odróżnić.

Każda reklama musi być odpowiednio obmyślona. Najważniejsze to dobrać odpowiedni przekaz do grupy docelowej. Przez to w inny sposób powinny być reklamowane zabawki dla dzieci, a w inny sposób kosmetyki dla pań w kwiecie wieku. To zasada, o której powinna wiedzieć każda osoba, która chce tworzyć reklamę. Z drugiej strony teoria jest ważna i trzeba ją znać, ale bardzo istotne jest ciągłe obserwowanie zachodzących trendów. A te pokazują, iż w dobie digitalizacji reklama pisana nie jest już tak dobra jak jeszcze jakiś czas temu.telebim
Author: n0cturbulous
Source: http://www.flickr.com
Trafionym rozwiązaniem okazuje się reklama na telebimie. Ankietowane osoby mówią jasno, że te forma reklamy bardziej zagarniają uwagę ludzi. Z pewnością czynią to lepiej aniżeli zwykłe billboardy. Telebimy też dają gwarancję, że nasza reklama jest widoczna stale, przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, o różnej porze dnia i nocy, w każdych warunkach pogodowych. Telebimy nie są zależne od pogody, więc nie będą zmoczone albo zakurzone, a to sprawia, że zagwarantowany jest prawdziwie żywy obraz. Istotne znaczenie ma jednak to, który telebim wybierzemy i jaka to będzie lokalizacja. Rzecz jasna, im bardziej uczęszczane miejsce, tym lepiej. Dlatego dobrym wyborem będzie .

W stolicy są to okolic Pałacu Kultury i Nauki, we Wrocławiu centrum miasta, a jeśli Gdynia, to na pewno telebim Gdynia Skwer Kościuszki. Świetnymi miejscami na ustawienie telebimów są też centra handlowe większych miast, gdzie o każdej porze w ciągu dnia jest niesamowicie dużo osób. Przed zakupem telebimu należy dowiedzieć się jakie są koszty. Dziś telebimy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, a ich liczba stale wzrasta. Mamy dostępnych wiele firm, które mają w ofercie wynajęcie telebimów. Łatwo w związku z tym znaleźć odpowiednią dla nas ofertę. Pamiętać należy, że telebimy to doskonała alternatywa dla billboardów, bo mamy zagwarantowane, że obraz na pewno dotrze do grupy docelowej produktu albo usług. Najistotniejsze jest jednak, aby zająć najbardziej dogodną lokalizację.

Tags: obraz, reklama, cena