Bezusterkowa i energooszczędna suszarka do rąk jest perfekcyjna do miejsc o dużym natężeniu ruchu instalowana w toaletach publicznych

Posted on 21/06/2018 5:17pm

Do istotnych wyposażeń łazienek publicznych należą suszarki do dłoni. Jest to nadzwyczaj kluczowe urządzenie, do szybkiego wysuszenia dłoni, które także jest wymaganie przez inspekcję sanitarno-epidemiologiczną.


Ręce
Author: Medicover.
Source: Medicover.
W wielu ubikacjach zbiorowych jest wiele sprzętów, jakie służą do suszenia dłoni. Znamy na przykład ręczniki papierowe czy suszarki elektroniczne na guzik czy z receptorem wyczuwającym temperaturę ciała. Produkty przedsiębiorstwa Dyson produkująca między innymi akcesoria do toalet publicznych od lat cieszą się na rynku krajowym synonim wielkiej jakości oraz solidności - .

Dyson Airblade to suszarka z nadzwyczaj mocnym silnikiem, który eksploatuje mniej mocy niż konkurencyjne suszarki do rąk. Jako że silnik obraca się z niesamowitą szybkością powyżej 88000 razy na minutę. Generuje on siły powietrzne, aby w przeciągu sekundy wyciągnąć 35 litrów powietrza przez filtr HEPA. Następnie powietrze jest wypuszczane przez dwie wąskie otwory. W rezultacie woda jest "zdrapywana" z dłoni w czasie zaledwie 10 sekund. Co też stanowi wielki atut, jeżeli chodzi o czas suszenia rąk. Suszarka ta szczędzi aż do 80% mocy w porównaniu do tradycyjnych suszarek. Jako że niemal każda detal suszarki może ulegać recyklingowi, związku z tym niezwykle niewielka ilość odpadów z urządzenia ląduje na śmietnisku. Suszarka Dyson Airblade ma nowoczesną technologię cedzenia powietrza, która jest zamknięta w antybakteryjnej obudowie z plastiku ABS. Dzięki temu powietrze odnajdujące się w toalecie jest filtrowane, co przechwytuje 99,9% bakterii, umożliwiając, że dłonie są suszone przy wykorzystywaniu czystego powietrza.

Dodatkowo po zakupie ma 5 letnią gwarancje czy po 350 000 zastosowaniach można wymienić elementy także na gwarancji czy też 1 rok na serwis. Nadto suszarka ta jest wypróbowana pod względem odporności na uderzenia oraz wandalizm, dzięki temu jest to doskonałe urządzenie do punktów o dużej wymian ludzi jako część wyposażenia toalet publicznych.

Tags: łazienka, Suszarka, dłonie, toaleta, ręce, powietrze, suszenie, filtrowanie, ubikacja